S noblesou žít za Prahou

INTELIGENTNÍ ŘÍZENÍ DOMÁCNOSTI FLOWBOX

15. 3. 2017

Inteligentní systém Flowbox Inteligentní systém Flowbox

Patrně nejdůležitější oblastí využití systému je řízení teploty celého bytu i jednotlivých místností. Systém totiž umí řídit teplotní podmínky v každé místnosti zvlášť. Každý pokoj je vybaven samostatným termostatem a teplotními čidly. V ložnici je díky tomu možné si nastavit na spaní příjemný chládek a v obývacím pokoji naopak komfortní teplo. Díky této diverzifikaci je možné docílit roční úspory energií až do výše 30%. Kdykoliv si vzpomenete, je možné si zobrazit aktuální spotřebu, tepla, vody popř. elektrické energie.

Za pomoci systému Flow Box máte kdykoliv přehled o bezpečném chodu domácnosti – na svém mobilním telefonu snadno zkontrolujete stav alarmu, požární čidla, kamerový systém, infračervené závory a jiné zabezpečení. Při odchodu jedním dotykem zapnete alarm, zatáhnete žaluzie, zhasnete světla, vypnete vybrané zásuvky. Systém rovněž umí simulovat bydlení v nepřítomnosti za pomoci náhodného rozsvěcování světel. 

Za pozornost stojí i funkce integrované meteostanice s předpovědí počasí. Systém se postará i o zábavu – spojuje rodinné fotografie, domácí video, DVD nebo Blu-ray filmy, hudební alba, nahrané pořady ze satelitu nebo televize do jednoho mediálního centra. Z tohoto mediálního centra zabezpečuje distribuci zvukového a obrazového signálu do vybraných místností. 

Základní funkce systému Flow Box jsou obsažené v pořizovací ceně v bytu v rámci balíčku FlowBox Standard. Za některé další, jako například dálkové ovládání žaluzií, je nutné si připlatit v rámci jednotlivých služeb FlowBox Comfort. Více informací získáte na letáčku v příloze, přímo v kanceláři Corsa Pod Lipami na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad nebo na telefonním čísle 702 170 526.

Aktuální akce v regionu

čtěte blog
  video

Aktuální akce v regionu

čtěte blog

Atraktivní místa v okolí

objevujte okolí

Atraktivní místa v okolí

objevujte okolí

Osobnost architektky

Ing. Arch. Šrámková

Osobnost architektky

Ing. Arch. Šrámková