S noblesou žít za Prahou

Domy / Sylvie 4. podlaží

Sylvie je noblesní, velkoryse prosklený dům, který sleduje směr původní zástavby a stojí na hraně přirozeně se svažujícího terénu. Spolu s domem Rudolf vymezuje trojúhelníkový prostor růžové zahrady. V přízemí (1. podlaží) domu je nebytová plocha budoucího obchodu, která se otevírá skleněnými portály k veřejné cestě. Z prostoru růžové zahrady se vstupuje do bytové části. Byty mají hlavní orientaci na východ a na západ do okolní zeleně.

V prvním patře (2. podlaží) se nabízí jeden byt 1+kk. V druhém a třetím patře (3.–4. podlaží)  se nacházejí vždy tři byty 2+kk a jeden 1+kk. Domovní schodiště  je protaženo až na úroveň volně přístupné střechy, která je společným prostorem všech obyvatel domu. Všechny podlaží jsou navzájem propojeny výtahem. V suterénu se nachází společné podzemní parkoviště propojující domy Otakar, Sylvie a Rudolf.

4A 4B 4C 4D

Přehled bytů na 4. podlaží

Byt Typ Příslušenství Obytná plocha Podlaží Stav Cena s DPH
4A 1+kk garážové stání, sklep 43 m² 4 prodán -
4B 2+kk garážové stání, sklep 64 m² 4 prodán -
4C 2+kk garážové stání, sklep 64 m² 4 prodán -
4D 2+kk garážové stání, sklep 53 m² 4 prodán -

 
Cena bytu zahrnuje uvedené příslušenství.

Financování

Vyberte si ze dvou variant možného financování Vašeho vysněného bytu. Kupní cenu můžete uhradit postupně, podle toho jak pro Vás budeme dokončovat jednotlivé fáze stavby nebo uhradíte zálohu a většinu kupní ceny při vkladu Vašich práv do katastru. Záleží na Vás. Více o informací >

Aktuální akce v regionu

čtěte blog
  video

Atraktivní místa v okolí

objevujte okolí

Osobnost architektky

Ing. Arch. Šrámková
Byt 4A / 1+kk / 43.4m²
prodán
Byt 4B / 2+kk / 64.14m²
prodán
Byt 4C / 2+kk / 64.38m²
prodán
Byt 4D / 2+kk / 52.89m²
prodán