S noblesou žít za Prahou

Domy / Otakar 1. podlaží

Dům Otakar navazuje na č. p. 2. Společně uzavírají intimní prostor náměstíčka. Otakar se otevírá do náměstíčka a je barevně a materiálově sjednocen s č. p. 2. Přízemí nabízí nebytové prostory pro obchody a služby, které tak doplňují veřejnou funkci sousedního Modrého domečku. Přímo z náměstíčka je vstup do bytové části.

V přízemní části (1. podlaží) orientované na druhou stranu od náměstí jsou pouze nebytové prostory. V prvním patře (2. podlaží) stojí za pozornost tři byty 2+kk a jeden byt 1+kk orientované do náměstíčka se vzrostlým stromem a dva byty 1+kk s okny v klidnější západní poloze. Na západní straně domu je krásná  prosklená chodba s otevíracími okny.  Podkroví je plně využito pro byty mezonetového typu – čtyři byty 2+kk a tři byty 3+kk. V podzemní části domu se nachází sklepní kóje a podzemní garáže. Všechny podlaží jsou navzájem propojeny výtahem.

Přehled bytů na 1. podlaží

Byt Typ Příslušenství Obytná plocha Podlaží Stav Cena s DPH

 
Cena bytu zahrnuje uvedené příslušenství.

Financování

Vyberte si ze dvou variant možného financování Vašeho vysněného bytu. Kupní cenu můžete uhradit postupně, podle toho jak pro Vás budeme dokončovat jednotlivé fáze stavby nebo uhradíte zálohu a většinu kupní ceny při vkladu Vašich práv do katastru. Záleží na Vás. Více o informací >

Aktuální akce v regionu

čtěte blog
  video

Atraktivní místa v okolí

objevujte okolí

Osobnost architektky

Ing. Arch. Šrámková